Best Western Hotel Praha 1 Premier Hotel Royal Palace

Hotel Best Western Royal Palace je luxusní ***** hotel nabízející jedinečnou polohu v samém srdci Prahy, přímo pod Pražským hradem naproti Valdštejnským zahradám, jenom několik kroků od Malostranského náměstí a Karlova mostu. Budova hotelu je z 19. století a postavena v neo-renezančním stylu. 

Ubytování
Hotel Best Western Royal Palace nabízí ubytování v 36 luxusně zařízených pokojích, vybavených s cílem uspokojit i tu nejnáročnější klientelu. Hosté se mohou ubytovat v  Superior Room, Deluxe Room, Junior Suite, Senior Suite a chloubou hotelu je zde prezidentské apartmá. Pokoje jsou plně klimatizované, zařízené LCD televizí, pay TV, minibarem, přípojkou na internet /zdarma/, telefonem, sejfem, luxusními mramorovými koupelnami.Interiéry pokojů byly navrženy v zámeckém stylu. 

Restaurace
Restaurace Amadeus nabízí českou i mezinárodní kuchyni, která je vhodná i pro pořádání firemních i reprezentačních večírků, rodinných oslav, koktejlů a welcome drinků. Ke každé objednávce hotel přistupuje individuálně a připraví hotelový program přesně podle daných požadavků. K dispozici v hotelu je také bar Monaco, kde mohou hosté zajít na sklenku dobrého drinku. 

Služby
Recepce hotelu je otevřena 24 hodin a je připravena svým hostům nabídnout veškerý servis
***** hotelu. V hotelu můžete využít služeb směnárny, úschovny cenných předmětů, praní a žehlení a pro handicapované hosty je zhotovený bezbarierový přístup. 

Okolí
V okolí hotelu se nachází  mnoho míst plných bohaté historie a spoustu památek, které Vás během návštevy Prahy ohromí. Česká metropole je místem, kde na vás z každé ulice dýchá historie. Patří mezi nejkrásnější a nejpřitažlivější města na světě.

Best Western Hotel Praha 1 Premier Hotel Royal Palace - Služba na recepci je 24 hodinBest Western Hotel Praha 1 Premier Hotel Royal Palace - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenBest Western Hotel Praha 1 Premier Hotel Royal Palace -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Best Western Hotel Praha 1 Premier Hotel Royal Palace - K hotelu přísluší parkovištěBest Western Hotel Praha 1 Premier Hotel Royal Palace - disponuje restauracíBest Western Hotel Praha 1 Premier Hotel Royal Palace -  je k dispozici připojení na internetBest Western Hotel Praha 1 Premier Hotel Royal Palace -  je k dispozici letní terasaBest Western Hotel Praha 1 Premier Hotel Royal Palace - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardBest Western Hotel Praha 1 Premier Hotel Royal Palace - přijímá kreditní karty VISABest Western Hotel Praha 1 Premier Hotel Royal Palace - přijímá kreditní karty American ExpressBest Western Hotel Praha 1 Premier Hotel Royal Palace - přijímá kreditní karty JCBBest Western Hotel Praha 1 Premier Hotel Royal Palace - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalBest Western Hotel Praha 1 Premier Hotel Royal Palace - Televize umožňuje příjem satelitních programůBest Western Hotel Praha 1 Premier Hotel Royal Palace - Pokoje jsou vybaveny televizoremBest Western Hotel Praha 1 Premier Hotel Royal Palace - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouBest Western Hotel Praha 1 Premier Hotel Royal Palace - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouBest Western Hotel Praha 1 Premier Hotel Royal Palace - na pokojích je telefonADRESA
Best Western Hotel Premier Hotel Royal Palace, Letenská 11
Praha 1 11800 Česká Republika
Tel: +420-844 223 113
Hotel-Praha-Royal-Palace@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
Best Western Hotel Premier Hotel Royal Palace ubytování Praha 1 Aktuální počasí jasno

Nevyhovuje Vám tento Best Western Hotel? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky: